Haber

Ümit Özdağ: “Sığınmacıları Anavatanlarına Göndereceğiz. Aksi Halde Türkiye Ekonomik Krizi Aşamaz”

Zafer Partisi Genel Lideri Ümit Özdağ, EdirneTürkiye’deki esnaf ziyaretinde mülteci sorununa dikkat çekerek, “Mültecileri anavatanlarına göndereceğiz. Aksi takdirde Türkiye ekonomik krizi aşamaz. 151 milyar dolar harcadık ve harcamaya devam ederek” dedi. , ekonomik kriz aşılamaz.”

Dün Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ ve Adalet Partisi Genel Başkanı Vecdet Öz. Edirne Önce Edirne Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret eden, ardından Saraçlar Caddesi’ndeki esnafın dertlerini dinleyen Özdağ ve Öz’e bir dizi ziyaretlerde bulundu. Bir fındık üreticisi ile görüşen Özdağ, “Mültecileri memleketlerine göndereceğiz. Aksi takdirde Türkiye ekonomik krizi aşamaz. 151 milyar dolar harcadık ve bu parayı harcamaya devam ederek ekonomik kriz aşılamaz.”

“ORDU YOK OLDU, DEVLETİ BULUYORLAR”

Vecdet Öz ise ziyaretinin ardından yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:

“Türkiye’de din ve tarih çok önemlidir. Onlara hakim olmak için Kuran’dan kopuk bir din uydurdular, tarihinden kopuk bir millet icat ettiler, ekonomisi çökmüş bir ülke icat ettiler. Çok önemli: -Atatürk ordusunu kurdu. -Ordusu dağılmış bir devlet kurdular.Ama en önemlisi demografik yapısı bozulan yeni bir vatan kuruyorlar.”

Kaynak: ANKA / Güncel

savastepehaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu